EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

power_settings_newLogin to reply
+5
uliqnbg
SimplyFlawless.
Glorious
vasko123
SUPREME.
9 posters

descriptionEWF Presents ...... WRESOLUTION 2017. - Page 3 EmptyRe: EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

more_horiz
1. Melina Perez vs. Kelly Kelly vs. Layla vs. Brie Bella
2. Finn Balor (c) vs. Timothy Thatcher
3. FIGHT OWENS FIGHT
4. Никой няма да го направи вместо нас!
5. Nikki Bella vs. Sasha Banks vs. Carmella vs. Michelle McCool
6. Mattitude
7. Cesaro vs. Roman Reigns vs. Dolph Ziggler
8. Kenny Omega (c) vs. Bobby Roode
9. Seth Rollins (c) vs. CM Punk

Очертава се епично шоу! Успех на всички!  mac mac

descriptionEWF Presents ...... WRESOLUTION 2017. - Page 3 EmptyRe: EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

more_horiz
Шоуто завърши точно навреме. Благодаря на всички за вложените усилия и се надявам да сте доволни от резултатите, или поне от мачовете си. Очаквам коментари тук и се радвам,че чествахме Wresolution 2.0. в почти същия състав като миналата година. Нека си пожелаем още успехи занапред и по-добър трети "сезон". Smile

descriptionEWF Presents ...... WRESOLUTION 2017. - Page 3 EmptyRe: EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

more_horiz
Получи се едно много качествено турнирче, очакванията бяха височки и според мен почти всички ги оправдаваха.Като цяло нямаше слаб мач, освен тройният, но какво да се прави.От МЕ мачът очаквах малко повече, да беше добър, но като главен мач можеше да се раздадат повече.Иначе според мен най-добрите мачове бяха Шеймъс-Мат Харди, Балър-Тачър и Омега-Рууд.Двата женски мача също не бяха никак зле, този за кралица на ринга беше с една идея по-силен.Завръщането на Ортън бе " Holy Shit " moment, но се получи на място, абе всичко беше изпипано от игла до конец.

Ами като заключение ще кажа, че страшно хубав турнир стана, може би на едно ниво с първото издание на Wresolution.

descriptionEWF Presents ...... WRESOLUTION 2017. - Page 3 EmptyRe: EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

more_horiz
MATCH CARD:
1. Melina Perez vs. Kelly Kelly vs. Layla vs. Brie Bella - STEEL CAGE MATCH TO DETERMINE THE QUEEN OF THE RING 2017. - Честито на печелившата.Стабилно се получи и се надявам женската дивизия да става все по-интересна.
2. Finn Balor (c) vs. Timothy Thatcher - FALLS COUNT ANYWHERE MATCH FOR THE EWF HARDCORE CHAMPIONSHIP. - Тези двамата се раздадоха доста!Перфектен мач.Следях го с голям интерес.Поне според мен тези двамата ще вдигнат престижа на тая титла,защото в последно време не съм следял кой знае какво.
3. Kevin Owens (c) Issues an Open Challenge - STREET FIGHT MATCH FOR THE EWF UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - Имах чувството,че Ортън ще дойде.От една страна много турнири назад преглеждах преди завръщането и Ортън ми бе в очите.Просто заслужена победа и без това Дамян ще играе със Сет ,така че.....
4. #DIY (c) vs. Bray Wyatt and Luke Harper - TORNADO TAG-TEAM MATCH FOR THE EWF TAG-TEAM CHAMPIONSHIP. - БААААМ!КЛУБЪТ ДЕБЮТИРА!Мисля че развитието е било интересно.
5. Nikki Bella vs. Sasha Banks vs. Carmella vs. Michelle McCool - LADDER MATCH FOR THE MITB BRIEFCASE. - Имах чувството,че Кармела ще спечели.Този мач като че ли го следях повече от този за кралица на ринга ,но не мога да определя кой беше по-добър.И без това не следях до преди този турнир много тази женска дивизия.
6. Sheamus vs. Matt Hardy (c) - THE FINAL DELETION MATCH FOR THE MITB BRIEFCASE. - Окей...Може и да ви изглеждам като самохвалко ,но от всички мачове този най-много ми хареса.Не защото играх ,а защото просто дори и МЕ-то не беше толкова добро.Разбирам агента защо игра така.Очакваше да му се кешне и не стана.Явно го поизлъгаха ,но очаквам Ривера да му развали кефа в следващите шоута - най-късно на Rage in a Cage.
7. Cesaro vs. Roman Reigns vs. Dolph Ziggler - `GET THE CONTRACT` MATCH TO DETERMINE THE NEW N1 CONTENDER FOR THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP. - слабо...Може би не са писали заради Гробаря.Аз си мислех ,че не пишат от мързел.Ха-ха...Писането на Енчев с пребитите тела и т.н. беше много добра идея.
8. Kenny Omega (c) vs. Bobby Roode - `I QUIT` MATCH FOR THE EWF IMPACT CHAMPIONSHIP. - Говореше се ,че този мач ще грабне турнирът.Е,не го грабна ,за да бъде най-добрият ,но беше СУПЕР ЯКИЯТ.Краят малко беше...Всичко друго тип-топ
9. Seth Rollins (c) vs. CM Punk - ASYLUM MATCH FOR THE EWF WORLD CHAMPIONSHIP. - Тука стана Остин и Сет Ролинс...Жалко,че не стана голям мач.


Никой не ви е карал да си губите времето с тая простотия :ДДДД Нали...моето писане имам предвид.

descriptionEWF Presents ...... WRESOLUTION 2017. - Page 3 EmptyRe: EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

more_horiz
Турнира излезе стабилен и добър. Повечето мачове се изиграха добре, но имаше и някои които малко "разочароваха" . Според мене най-добрите бяха Matt Hardy vs Sheamus, Orton Vs Owens и Finn Balor Vs Timothy Thatcher..
Oстаналите мачове бяха прилични, Рууд и Омега мача не ме грабна. Женската дивизия всичко беше чук, и там останалите мачове също. Имах и големи очаквания от ME-TO, понеже четох всеки пост, ноо леко разочарование. Общо взето, препокрихме норматива Wink

descriptionEWF Presents ...... WRESOLUTION 2017. - Page 3 EmptyRe: EWF Presents ...... WRESOLUTION 2017.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply