EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWrestlemania 33 - Коментари и отзиви. EmptyWrestlemania 33 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Най-голямото кеч шоу за годината може да го коментирате тук веднага след като го изгледате! Надявам се да няма много клетви по WWE. Very Happy

descriptionWrestlemania 33 - Коментари и отзиви. EmptyRe: Wrestlemania 33 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Може би само аз ще го кажа, но...BEST WRESTLEMANIA EVER!!! 100000/10!

descriptionWrestlemania 33 - Коментари и отзиви. EmptyRe: Wrestlemania 33 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Много ми хареса супер беше - това че Сина предложи на Ники очаквах го и бях сигурна че ще и предложи на КечМания

descriptionWrestlemania 33 - Коментари и отзиви. EmptyRe: Wrestlemania 33 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Fucking Brilliant! Нещата които се случиха на това издание и моментите перфектно олицетворяваха самото име на ППВ-то - The Grandest Stage of Them All, The Showcase of the Immortals - WrestleMania! Първо ще кажа няколко думи за самият стадион декор и изобщо цялата конструкция на стадионът, който беше на много високо ниво, самата рампа първоначално ми се стори леко нелепа,че ще е на такова място, но вече придоби друг вид след като няма хора наоколо и всички си имаха хубав изглед над случващото се на ринга доколкото е възможно за хората на най-горните редици.Влаковете и гигантският “ глобус “ пък бяха наслада за окото, нека не забравяме и огромният ринг който се извисяваше над ринга - GLORIOUS! Абе хората са се постарали и определено атмосферата се усещаше,че е от калибърът на най-големият турнир на WWE, браво за което! Днеска бая се “ изморих “ от гледане на кеч, все пак 7 часа без спиране не е никак малко време, но да кажем,че останах удоволетворен от видяното.Радвам се,че WWE не преебаха нещата и ни предложиха една Мания която ако не друго поне е изпълнена с много емоционални моменти и случки които ще се запечатът в историята не само на този турнир, а и в самата федерация.

Neville defeated Austin Aries - Стартираме с двубой между Neville-Austin Aries за Крузу титлата.Стабилен мач, хареса ми подгряха публиката доколкото е възможно, имаше някаква драма във финалните минути, но аз си знаех,че ще видим запазване от страна на Невил, главната причина за тези мисли бе,че мачът го преместиха в пре-шоу, ако беше в основният кард можеше и да видим смяна, но нищо де.Остин се представи на стабилно ниво и се надявам да продължат враждата си, защото чисто и просто няма друг изявен и толкова известен кечист в Крузу дивизията в момента освен Остин който да вземе титлата от Невил след някой друг месец или дори на турнира Payback.

Andre the giant Memorial Battle Royal - Преминаваме към може би… първата фрапантна изненада за вечерта, а именно - Джобърското меле или другояче казано Батъл рояла.Победителят просто потвърди думите и тезата ми, защо наричам това меле “ Джобърско “ Значи имаме, Грамадата, имаме Строумън,но решават да дадат победата на човек който няма една спечелена вражда и абсолютно от нищото дойде това решение.Явно просто са искали да направят изненада и успяха, но за мен това си беше неприятна изненада и лишена от всякакви букинг решения, все пак честито да му е, ще го преживеем.Продължаваме напред както вика Кобрата!

Dean Ambrose defeated Baron Corbin - Интерконтненталната титла е забита в пре-шоу! - Ето това бе скандално решение, наистина престижа към самата титла спадна след като бе спечелена от Амброуз, но в пре-шоу? Ай сиктир allah akbar...Още след като разбрах,че тоя мач е тук и си викам като нищо ще ни го турят и с победа на Дийн… както и стана Smile Корбин бе неизменният фаворит, нямам отново обяснение за това букинг решение, защо не му дадоха титлата? Наистина много напредна през последната година и една такава победа щеше да го изстреля повече, за чий чеп му беше тая победа на Амброуз? Надявам се само враждата им да продължи и на някое от шоутата в Смака да имат gimmick match и Корбин да вземе титлата.


AJ Styles defeated. Shane McMahon - Страхотен opening между Стайлс и Шейн.Наистина доста хора бяха негативно настроени към тоя мач, но Ей Джей за пореден път доказва,че е един от най-добрите кечисти в света в момента и прави всеки един негов опонент да изглежда легитимен дори и НЕ-активен кечист като Шейн.Двубоят беше насочен предимно Спотфест, най-много ме изкефи момента с кофите както и строшената коментаторска маса.Шейн явно изобщо не си щади тялото, щом се хвърля така наляво надясно, евала за което.Правилна победа за Стайлс, да видим какво ще предстои за него за в бъдеще.

Kevin Owens defeated Chris Jericho - Оуенс и Джерико направиха адски стабилен мач, каквото се и очакваше от тях.Двамата тръгнаха с много високо темпо в мачът и го увеличаваха постепенно.Все пак това беше най-добре изградената вражда в Рау и бе нормално да оправдаят очакванията.Победителят също бе правилен, дано сега Оуенс направи по-добър рейн, отколкото беше като Вселенски шампион.Джерико се оттегля с музикалната си банда, може би имаше един от най-добрите си периоди за последните 10-тина години.

Bayley defeated Sasha Banks, Charlotte Flair & Nia Jax - Женският мач за титлата на Рау пък не бе нищо особено, наистина се очакваше повече от него, предвид трите жени които са замесени, нито видяхме наченки за хийл търн на Сашка, нито пък смяна на титлата.Бейли запази...безславно.

The Hardys Boyz defeated Gallows & Anderson, Sheamus & Cesaro, Enzo & Big Cass Идваме и до гвоздеят на вечерта - Мачът за отборните титли на Рау! Още след появата на Новият ден си казах, тея са решили да тролят и ще се добавят в мача и бях подготвил псувните, но…. веднага след това….DELETE DELETE DELETE DELETE!!!! Хардитата майййййна! Пълен марк-аут за мен! Наистина момент който със сигурност няма да забравя, върна ме няколко години назад дори бих казал едно 15.Естествено след добавката на Хардитата, самият мач стана много по-интензивен и интересен за гледане, динамиката и моментите в него бяха просто златни, а черешката на тортата бе лудият “ наркоман “ Джефчо Харди! Все още го може дейба.Хич не си щади тялото само и само да зарадва феновете, евалата.Победата на Хардитата бе предвидима след като се появиха, но участието наистина бе загадка за мен, предполагах,че ще е след Манията.Евала дано има интерес в отборната дивизия на Рау-а оттук нататък.Може би най-добрият мач за вечерта поне според моя гледна точка.

John Cena & Nikki Bella defeated The Miz & Maryse - Стигаме и до смесеният отборен мач може една от най-изградените вражди на Манията, но чисто като качество не беше нещо блестящо, но все пак искам да кажа няколко думи и за него.Хубав ентрас от двете двойки както и облеклата бяха на ниво, но обаче колкото и да ме кефи Марис, наистина не направи нищо невиждано в мача и само “ радваше окото “ Личи си,че няма никакво желание да се бие отново, за сметка на това Миз изнесе ЦЕЛИЯТ МАЧ сам, като вкарваше интеракции с публиката което бе забавно, но предвидимата победа на Сина и Ники и особено финала ми оставиха лош спомен, но поне се очакваше и не е чак толкова брутално зле.Бракът бе най-очевидното нещо от самият турнир, но все пак добър момент като за КМ.


Seth Rollins defeated Triple H (with Stephanie McMahon) - Вторият най-добър мач за вечерта бе в лицето на Хънтър-Ролинс.Поредно зашеметяващо излизане от краля на кралете - Трите Хиикса и мега яката путка кака Стефани която явно винаги ще изглежда млада макар и да е на 40 годинки в момента.Мачът беше стабилен, имаше напрежение и опитаха да вкарат някаква история в него, като цяло нямаше нищо слабо.Очаквах може би намеса на Джо и някак Ролинс да бъде прецакан, но не се случи което е и по-добре де, защото можеше да навреди на качеството на мачът.Хареса ми как Играта налагаше кракът на Ролинс през по-голямата част от мача, а момента със Стефани бе блестящ как само мина мазно през масата.След тая загуба от страна на Хиксовете това подсказва,че май враждата между двамата е завършила, дано греша, но така излиза, малко тъпо е,че човек от ранга на Играта губи в две мании подред.Като игнорираме тоя факт съм доволен от представянето на двамата и видяното.

Randy Orton defeated Bray Wyatt Мачът за титлата на федерацията бе прекалено…. постен и муден.Мамка му тая вражда може би имаше най-добрият build-up, ама какво беше това? Наистина явно двамата не могат да се сработят,а и късото време помогна за това мачът да не се запомни с нищо, но има само едно нещо което се открои и това бе,че за първи път прожектираха такива гадорийки на ринга от типа на - хлебарки,червейчета и други разни неща.Ортън с пореден рейн, Уаят изглеждаше нелепо, а дори нямаше и най-малка поява от Харпър.

Brock Lesnar defeated Goldberg Голдбърг и Леснар на своя глава правят най-добрият мач между тях някога! Наистина бяха само 5 минути, но имаше повече екшън в тях отколкото в повечето мачове на тая Мания.Израдваха ме наистина, нямах ама никакви очаквания към тях и си казвах,че мача ще е най-много 2-3 минути, видяхме адски динамично начало и доста подли атаки и от двамата, а това с барикадата….ГГ! Голдбърг се раздаде на макс, ама то и толкова може де, а Леснар си е звяр отвсякъде.Обаче единственият минус бе,че отново е шампион и един бог знае кога ще видим главната титла на Рау да се защитава на ППВ-та.

Naomi defeated Alexa Bliss, Becky Lynch, Mickie James, Natalya, Carmella Женският мач за титлата на Смака пък бе мега хаотичен и нищо същественно не се случи в него.Победата за Наоми пък бе очевадна отвсякъде, тези клишета за родният град се изтъркаха отвсякъде, по тая логика Зейн и Оуенс трябваше да спечелят в канадата на Сървайвър Сериите през 2016-а, а има и други примери.Малко време му беше дадено, но дано Алекса си върне титлата макар и да е малко вероятно, просто Наоми така и не ми стана симпатична.

Roman Reigns defeated The Undertaker Main Event Time……… Holy Shit! На какво станахме свидетели току-що? Една легенда си отиде завинаги от ринга….последният мач на Гробаря трябваше да е срещу човекът когото бива жестоко мразен от повечето “ смаркове “ в залата, но въпреки това го гласят за топ фейс в лицето на Рейнс? Не знам до колко е правилна тая победа и изобщо какво мисли да прави Винс за в бъдеще с Романчо, но знам само едно и то е,че самоанеца ще бъде мразен много повече заради това,че kayfabe “пенсионира “ Гробчо.Самият мач не бе нещо мега вълнуващо, но това се подразбираше предвид годините на Гробаря.Може би му беше време да приключи, но наистина последният му мач трябваше да е срещу Сина повече щеше да си пасне, но вече няма какво да се коментира свършен факт.Честито да му е на бачи РУменчо миналата година би Хиксовете, сега Гробаря, скоро като бие и Брок Леснар чисто ще видим какъв “ TOP BABYFACE “ ще стане от него, тук бе най-приемливият вариант да търне хийл, но отново нямаха топките да го сторят, закривай! Момента с Гробаря след това и целувката с Мишел беше много силен.Стана ми леко гадно, но какво да се прави, всяко нещо достига своят пределен връх.Мъртвеца даде много за кеча и ще е грях ако не бъде въведен в залата на славата още следващата година!

descriptionWrestlemania 33 - Коментари и отзиви. EmptyRe: Wrestlemania 33 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Добре...Само таг-мача беше нещо,което имаше достатъчно динамика ,за да ме насити...Другите мачове бяха на мнооооогооооо малко моменти перфектни....

descriptionWrestlemania 33 - Коментари и отзиви. EmptyRe: Wrestlemania 33 - Коментари и отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply