EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionNXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви. EmptyNXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Всеки който е изгледал турнира, може да удари мнението си за него.

descriptionNXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви. EmptyRe: NXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Страшен турнир откъм изненади, а и като качество на мачовете не беше толкова зле, понеже не очаквах нещо много голямо от този Спешъл! Началният мач между Eric Young & Tye Dillinger беше добър и с правилен победител, тук нещата отиват към поява на вторият на мелето, което ще бъде добър избор, според мен няма какво повече да прави в Жълтото шоу.Дано скоро EY получи пуш.Вторият мач между Almas & Strong, беше може би един от най-стабилните мачове за вечерта, двамата се сработиха и видяхме някои много добри движения, очаквах Almas да победи, но това не се случи, все пак Strong ме кефи и чисто като фейс изкарва реакцийки, въпреки че исках да го гледам като хийл, сега има шанс да получи МЕ пуш, само леко да си оправи уменията пред микрофона и е готов.Almas не излезна жалък след тази загуба, вярвам,че няма да го забият в трета глуха и да го джобят на всеки втори.Изненадах се от факта,че дадоха титлите на тези туловища, мача като качество беше повече отколкото очаквах, не бе брутално зле, но не се и доближава до класиките между DIY-The Revival.Рейна на Gargano & Ciampa, беше леко кратък, можеше да подържат титлите поне още месец-два и тогава да дропват, от друга страна Авторите на болката получаваха такъв пуш,че просто нямаше как да не им дадът титлите, колкото и неприятни да са за мен.Сега очаквам след реваншът им вражда между тях и SanitY, които заслужават своят момент, защото са най-свежият стейбъл в цялата федерация.Женският мач беше най-предвидимият за вечерта, но ме изкефи спота в който Niki Cross премина през масата.Надявах се до последно някоя от двете Австралийки да грабне победата, но явно нещата отиват към Ember Moon - Asuka.Като цяло хубаво въргалче си спретнаха малко преди главното събитие за вечерта.GLOOOOOORIIIIOOUUUS! - Markout moment за мен.Може би ще има хора които няма да са доволни от тази смяна, но нека погледнем обективно на нещата.Рууд е буукван като непобедим, направи 2 победи на Спешъли, отделно има най-якият образ в НХТ, нямаше как да не му дадът титлата.Накамура и той доставиха още наслада от самите ентради които бяха отново на WM ниво.Самият мач почна леко мудно, но после се оправиха нещата и двамата вкараха доста напрежение и драма, а селинга който направи Нака беше просто паметен и много добре сътворен! Японеца въобще не излезна слаб, защото дори с тази “ контузия “ на крака продължи да се бие и се повдигна след първият финишър.Мачът им беше адски солиден, като вземем предвид,че хората не очакваха нещо грандиозно и брилянтно от тях двамата.Сега с тази победа на Боби се отварят доста вратички за МЕ в близките месеци и хора като Стронг и Ерик Йънг чакат да получат своят МЕ пуш.

Като цяло ОК ППВ за критериите на НХТ не беше много добро, но не бе и никак зле, но с 2 изненади като последната определено достави голяма наслада за мен, ако мога да дам някаква оценка за ППВ-то слагам 6.5/10 заради публиката която отново беше зашеметяваща и внасяше много адреналин и заряд по време на мачовете със своите скандирания.

Като за край бих добавил.... THE GLORIOUS ERA HAS BEGIN IN NXT!!!

descriptionNXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви. EmptyRe: NXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви.

more_horiz
Като изцяло NXT TAKEOVER не са имали слаби шоута, въпреки че това не беше като предишните NXT Takeover, тоест не беше толкова силно, бях по-скоро приятно изненадан от МЕ-то, тъй като не очаквах толкова скоро да дадат титлата на Боби Рууд, бях леко скептичен, но той не само че имаше голямата ентрада но също спечели титлата по силен начин. Трябва да дам кредит на Шинсуке когато sell-ваше коляното си, самият аз се замислих, дали наистина не се контузи или просто се преструва, но от този момент нататък знаех че ще дадат победата на Рууд, иначе щеше да бъде доста грубо Шинсуке да го бие на един крак, но въпреки това имаше още една изненада и тя беше след като Шинсуке кик аут-на от мощния Roode Drop, след като докторите го провериха какво е състоянието му, това беше брутално, самият аз не вярвах че Шинсуке ще изрита и то с лошия си крак. Доста добро МЕ, не само откъм #QkiManevri но и откъм storytelling, това че НХТ са способни да ни разкажат история ми липсва в мейн ростера. Имам чувството че когато вкарат Рууд в Мейн Ростер-а напарво ще го буук-нат в spot, стил Ренди Ортън. Колкото до останалата част от шоуто - единственото което ме изкефи всъщност беше мачът между Тай Дилинджър и Ерик Йънг защото като за начало на ППВ-то успя да ме надъха, въпреки че не съм особено голям фен как публиката по някога прекаляват с тези техни скандирания.
Женският мач беше "meh", смисъл ВВЕ прекалено много се опитват да взимат по нещо от ТНА, но в миналото шоу женския мач в ТНА беше направо 5 звезден в сравнение с този от НХТ, на който бих дал рейтинг 3/5, само защото Асука запази титлата си.

Като изцяло, не бях особено впечатлен от ППВ-то, бих му дал солиден рейтинг защото по принцип в НХТ-то правят по-яки мачове отколкото в мейн ростера - 7/10. Нека да не бъдем толкова оптимистични защото да припомня, че НХТ-то напоследък е някак си jobber fiesta, заради целия талант който се премести в мейн ростера, само и само за да бъдат погребени от Cena.

descriptionNXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви. EmptyRe: NXT TakeOver: San Antonio - Коментари и Отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply