EWF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EWFВход

descriptionWWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви. EmptyWWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви.

more_horiz
Всеки който е изгледал турнира, може да хвърли по едно мнение в тази тема.

descriptionWWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви.

more_horiz
DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE! DELETE!

descriptionWWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви.

more_horiz
5-on-5 Traditional Survivor Series Women’s Elimination Match
Team Raw def. Team SmackDown LIVE - Първият елиминационен мач беше между женките, тук макар и да гласувах Тийм Рау да победят, стисках палци на мацките от Смака, да вземат победата, но не е болка за умиране.Добър мач като за жени, имаше няколко добри неща като двойният суплекс която направи Ная Джакс и дори си мислих,че ще е елиминират,чрез дисквалификация или нещо такова, но чисто се предаде, лек шок.Продължаваме напред.Елиминацията на Саша Бенкс също дойде леко от нищото дори очаквах да е от последните за Тийм Рау, колкото до Тийм Смакдаун, Беки очаквано остана от последните, но нямаше как да елиминира и Бейли и Шарлът.Хубав мач като за opening. Оценка ***
Intercontinental Championship
The Miz def. Sami Zayn - Следва мач за ИК-то! Хората които са си мислили,че Зейн ще върне Интерконтиненталната титла в Рау, явно не са се замисляли, че така Смака ще остане без мидкард титла, никаква логика.Правилна победа за Миз, мачът беше ОК, не беше нещо адски добро, но двамата успяха да се сработят до известна степен.Естествено краят беше класически букинг в средата на 90те и беше стабилно измислен, така нито Зейн, нито Миз излизат слаби от цялата ситуация.Макар,че аз очаквах намеса от Зиглър и евентуално дисквалификация, но не стана така.Все пак се радвам,че любимеца ми отново ще прави ИК-то да изглежда толкова сериозна титла у Смака. Оценка ***

10-on-10 Traditional Survivor Series Tag Team Elimination Match
Team Raw def. Team SmackDown LIVE - Това беше вторият най-добър мач поне за мен в Шоуто! Силно препоръчвам хората които се кефят на динамичните мачове да го гледат.Абсолютно през по-голямата част всеки един отбор се опитваше да покаже какво може.Елиминацията на Брийзанго беше очаквана и те изгърмяха първи.Макар,че аз бях заложил за Примо и Епико.В този мач най-много изпъкнаха Алфите и силно се надявам да бъдат в скоро време пушнати за отборните титли в Смакдаун.От Тийм Рау, Шеймъс и Сезаро показаха доста добра игра и този път не се караха(какво невиждано явление)Те трябва да бъдат следващите отборни шампиони в Рау, макар и да продължавам, да твърдя,че отборната дивизия в СД е 1000 пъти по-интригуваща и пленяваща.Тук малко ми стана тъпо,че не дадоха победата на Тийм Смакдаун, те го заслужаваха много повече,дори Усос които преди ми бяха адски противните за гледане в момента са доста свежички и разнообразни.Оценка ****
Cruiserweight Championship
The Brian Kendrick def. Kalisto - Приличен мач за Cruiserweight титлата, тук очаквах победа за Кендрик, но тайно се надявах някак Калисто да вземе титлата и да премести цялата дивизия при Сините, наистина щеше да е скандален удар и можеше като реализация да се получат нещата, но евала наистина краят беше непредвидим, изобщо не очаквах поява на титана Корбин, който явно ще продължи враждата си с Калисто, което е добре за мен.Щото ако го видя с ИК титлата ще си пея молитвите.Двамата направиха хубав мач, но с леко ебан финиш.Оценка ***1/2

5-on-5 Traditional Survivor Series Men’s Elimination Match
Team SmackDown LIVE def. Team Raw - Това си беше спектакъла за вечерта! Определено хайпа се оправда, уникален букинг имаше поне според мен в този мач.Всичко беше изиграно по перфектният начин, като започнем от ранната елиминация на Амброус, именно заради Стайлс, така се градят вражди в МЕ!След това имаше ранна доминация от страна на червените, главно заради туловището Строумън който буквално размяташе, както си искаше Сините.Тук искам да отбележа в колко добра форма е Шейн-чо.Въпреки годините, той показа,че все още го може и допринесе за качеството на мача.Идваме и до едни от най-яките и незабравими спотове за вечерта, отново Шейн беше главно действащо лице в него, а именно когато скочи от третото въже върху поваленото тяло на гиганта Строумън който беше на коментаторската маса.Този човек е уникален и прави ебаси рисковете, само и само да зарадва марковете/смарковете в залата!Елиминацията която последва беше що-годе добре направена и Браун не изглеждаше никак слаб, дори талисмана Джеймс се намеси като му хвана крака, но после си изяде порцията бой от великана като мина през друга маса.Spot after Spot! Стигаме и до един друг доста жесток момент в този мач, а именно копието което направи Рейнс на Шейн.Той направо го детронира, наистина не ме кефи Румянски, но не мога да отрека,че понякога копията които прави изпълват много голям impact и изглеждат адски легитимните.Обаче най-готиният момент от този мач беше..... The Shield reunion for one night! Наистина не вярвах,че Амброус ще се върне и камоли,че ще помогне за елиминацията на Стайлс, наистина има логика, защото именно заради Ей Джей, Амброус беше елиминиран, но момента си остава паметен.Публиката в залата също доста маркна на това събитие.Забравих да пропусна дисквалификацията за Оуенс, според мен това беше грешното в мача, the fuck, той е главният шампион на Рау, трябваше поне една елиминация да направи, после защо не го приемаме като " Вселенски Шампион " Когато се появи Харпър, предвкусвах победата за Сините и останах приятно изненадан,че не прецакаха напълно Blue Team-a и им дадоха победата.Рау може да има 2 победи над Смака, но най-важният мач беше спечелен от Сините и те продължават стрийка си 3-0, аз ви казах,че не трябва да се отписват.Оценка ****1/2
Goldberg def. Brock Lesnar - Не знам какво да коментирам за тая пародия на мач.Мамка му очаквах поне да се сбият, то това беше по-зле и от Ортън/Леснар на Summerslam-a.Тотална доминация от страна на Голдбърг, но пък радващото в случаят е непредвидимостта, кой е очаквал Леснар да загуби камоли за толкова малко време.Явно договорът на Бил ще е за още 2-3 мача, но се надявам на следващата им среща(ще има такава) да видим нещо което да наподобява на МАЧ.Леко осраха МЕ-та с това решение, но както и да е.Дано тази фрапантна загуба не навреди много на образа на Леснар.Очаквам кулминационен мач между двамата на Royal Rumble.Оценка: DUD

Не бях писал толкова много за един турнир на WWE през тази година, но когато си заслужават, няма как да не им го признаем.За мен това беше един от най-стабилните турнири през годината, за жалост не мога да кажа най-добрият, защото МЕ остави лош спомен за всички нас.Също не бих го определил като минус, но ако имаше евентуална поява на Гробаря, турнира щеше да е бомба.

descriptionWWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви.

more_horiz
WWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви. 15078843_1239540656084381_8514106185357723100_n

0/10 trash ppv

descriptionWWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви. EmptyRe: WWE Survivor Series 2016 - Коментари и отзиви.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply