EWFВход

description1. Opening Show.  Empty1. Opening Show.

more_horiz
1. Opening Show.  Randyorton2019-3

Opening Segment with `The Viper` - Randy Orton.
Последната поява на "Пепелянката" беше в мач срещу Дийн Амброуз за Безспорната титла. В него обаче, "Лунатикът" не само надви опонента си, но и успя да контузи Ортън. Дали Ренди е напълно готов да се завърне на ринга?

description1. Opening Show.  EmptyRe: 1. Opening Show.

more_horiz
Nexus : Оф, накъде отива свят, божееееей! Накъде отива тоя свят? Кажи ми накъде отива уе, две?

Killzone : Ко да ти кажа? Пълно е с педали! ПЪЛНО! С гардероби. ВСИЧКО! ВСИЧКО! Знайш ли, че има хора с имена на .... предмети. Как да ти кажа, че оня ден срещнах един педерас, дет татко му казва Гардероб. Така му й името.

Nexus : Гар-де-роб! Тва да не е някво турско име ва, мама му да еба?!

Killzone : Не?

Nexus : Ма аз забрайх да обява ко ши гледаме, ва.

Killzone : Ми ето на ко ши гледаме. АААААААААА, МА ВЯРНО - НИЙ ПРЕВЕЖДАХМЕ! Ма аз забрайх.

Nexus : Забрайл! Ми не забравяй другия път, та еба в устата! Начи туй е .... сегмент на Ренди Ортън.

Killzone : То хубо, ама не ми са гледа само тоз. Къде е шампиона?!?

Nexus : Ъ, шампиона. ШАМПИОНА СИ ПРАСКА КУРА И ЕБЕ КЕЛИ КЕЛИ - ЕЙ ТВА ПРАЙ!

Killzone : Ама виж ся.....

Nexus : АААААА! МЪЛЧИ, УЕ! ГЛЕДАЙ КОЙ ИЗЛИЗА! ТВА, ИЗЛИЗА ..... ТОМ КРУЗ!!!

Killzone : Ама най интересното е, че той също на сума ти години станал и още са бий.

Nexus : Тва да не ти й плешивата мумия Остин уе, пиянде?!? Къде е Ортън, къде е Остин - МАЙКООООО!!!

1. Opening Show.  Entrance%2B1

Killzone : Той май ся отиди в TNW.

Nexus : Остин ли, уа? Па да ходи и в Уганда, ако ще. Ма дай ся да видим. Том Круз са качва по стълбити, влиза на ринга, дига ръце по ъглите и почва да са кефи, 'се едно, че хванал на Аллаха шлифера. Така!

Killzone : Ей ся кат дойди оня и нема да му й забавно.

EWF History :
1x EWF Undisputed Champion (/w Stone Cold Steve Austin)
2x EWF World Champion (/w Stone Cold Steve Austin)
1x EWF Unified Champion (/w Stone Cold Steve Austin)

Slammy Awards :
EWF Mic-Skills of The Year (2017) /w Stone Cold Steve Austin
EWF Mic-Skills of The Year (2018) /w Stone Cold Steve Austin
EWF Match of The Year (2018) /w Stone Cold Steve Austin & Brock Lesnar

more_horiz
Orton: Long time no see, eh??? *cheer-ване от феновете* Когато се завърнах тук преди няколко месеца - аз се бях заканил да отнема EWF Undisputed Championship от Дийн Амброуз и да го накарам да лежи в краката ми. Бях се заканил да бъда отново на върха в тази федерация, но истината е, че се провалих безкомпромисно, за което нямам намерение да се оправдавам по никакъв начин! Да, така е - провалих се! Но това няма да го бъде отново със сигурност! Не, не, не! Пред вас е новият Ренди Ортън! Този Ренди Ортън е много по-опасен, много по-жесток и много по-безмилостен от когато и да е било. И тази вечер той дойде тук за реванш срещу Амброуз. Тази вечер и сега! Тук на този ринг!

1. Opening Show.  Promo

Orton: Не смятам да чакам нито миг секунда повече. Амброуз, покажи се на мига, ако не искаш сега да слезна, да отида в бакстейджа и да те намеря, забивайки RKO на всеки един кучи син, който ми се изпречи на пътя! Хайде, здравеняко!!! Да те видим!!!

EWF History :
1x EWF Undisputed Champion (/w Stone Cold Steve Austin)
2x EWF World Champion (/w Stone Cold Steve Austin)
1x EWF Unified Champion (/w Stone Cold Steve Austin)

Slammy Awards :
EWF Mic-Skills of The Year (2017) /w Stone Cold Steve Austin
EWF Mic-Skills of The Year (2018) /w Stone Cold Steve Austin
EWF Match of The Year (2018) /w Stone Cold Steve Austin & Brock Lesnar

more_horiz
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите