EWFВход

Share

descriptionBDSM  EmptyBDSM

more_horiz
БДСМ (на английскиBDSM) е субкултура, основаваща се на еротичния обмен на власт, нетрадиционни форми на сексуални отношения, базирани на ролеви игри на господство и подчинение. 

• BD (на английскиBondage & Discipline – Връзване и Дисциплина)
  • DS (на английскиDomination & Submission – Доминиране и Подчинение)
  • SM (на английскиSadism & Masochism – Садизъм  и Мазохизъм )

Свободни сте да коментирате своя опит, фантазии или истории свързани с този вид взаимоотношения.

BDSM  Devyshka_v_narychnikah_850

WINNER OF THE DIVAS ROYAL RUMBLE (2019)

SLAMMY AWARDS
1x DIVALICIOUS MOMENT OF THE YEAR (2016)
1x DIVA OF THE YEAR (2015)
1x FAVOURITE EWF WEB SHOW (2015)
1x SOCIAL MEDIA FAVOURITE (2019)

RECORDS:
THE FIRST UNITED CHAMPION OF DIVAS AND WOMENS TITLES

OTHER
4x PREDICTION CHAMPION

BDSM  Bellat11

descriptionBDSM  EmptyRe: BDSM

more_horiz
Така или иначе не се намерих сред останалите теми, но това е моят... специалитет. Или по-скоро най-голям kink. Всяка форма на връзване drives me insane. Въжета, белезници, blindfolds - не ми дреме особено. Късмет е,че и приятелят ми е фен на подобни изпълнения, и често сменяме ролите, т.е няма постоянно "доминиращ" и постоянно "подчинен". Това би било адски скучно. За садизъм и мазохизъм - зависи какво се има в предвид под тези определения. Все пак не искам да изляза с насинено око или нещо подобно. Леки шамари са ОК, дърпане на коса е ОК, душене - отчасти (ако съм сигурна,че партньора знае кога да спре), горене със запалка или свещ - ми идва малко крайно вече. И всякакви други по-брутални деяния не са ми в стила. Very Happy

more_horiz
До колкото съм чувала истории и съм чела, защото не крия, че чета такива еротични книги и даже разкази кратки, то доминацията е по-скоро на психическо ниво. Кара те да се отдадеш или ти караш някого, да се сломи, да не спори и да изпълнява покорно. Това е доминацията, а определено на мен ми звучи доста секси, но не е нещо, което да е константно в секса и по-скоро за разнообразие. Без съмнение едни белезници променят секса доста.

WINNER OF THE DIVAS ROYAL RUMBLE (2019)

SLAMMY AWARDS
1x DIVALICIOUS MOMENT OF THE YEAR (2016)
1x DIVA OF THE YEAR (2015)
1x FAVOURITE EWF WEB SHOW (2015)
1x SOCIAL MEDIA FAVOURITE (2019)

RECORDS:
THE FIRST UNITED CHAMPION OF DIVAS AND WOMENS TITLES

OTHER
4x PREDICTION CHAMPION

BDSM  Bellat11

more_horiz
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите